Novinky

Zo života na našich ubytovniach aj mimo nich… 

Hotelový štandard v našej ubytovni v Bratislave – Devínskej Novej Vsi

Je nám potešením, že vám môžeme predstaviť nové dvojlôžkové izby a dvojspálňové apartmány s vlastnou kuchyňou.

Nachádzajú sa v našej ubytovni v Bratislave, v bezprostrednej blízkosti závodu Volkswagen – brána VW5. 

Reagujeme tak na zvyšujúce sa nároky našich klientov. Izby s vlastným sociálnym zariadením spĺňajú hotelový štandard aj čo sa vybavenia týka. Každý apartmán má navyše vlastnú kompletne vybavenú kuchyňu.

Nové fitness už aj v Bratislave

Ponuku služieb pre u nás ubytovaných klientov neustále rozširujeme.

Po úspešnom spustení vynoveného fitness centra vo Work&Home v Galante sme pre našich klientov zariadili úplne nové fitness centrum aj v Bratislave.

Plnenie novoročných výziev VIAC ŠPORTOVAŤ tak majú možnosť už aj vo Work&Home Devínska Nová Ves.

Do polnoci objednáš – ráno máš

 

V ubytovni Work&Home v Devínskej Novej Vsi nedávno umiestnila samooblužné miesto na vydávanie tovarov ALZA.

Využiť ho môžu naši ubytovaní klienti, ale aj tisícky zamestnancov Volswagenu a závodov z blízkeho CT parku.

Zelená aj pre našu ubytovňu v Galante

Zelená energia je na vzostupe a tento trend zarezonoval aj v našej spoločnosti. Budovy našich ubytovacích zariadení prešli výraznou rekonštrukciou a postupne v nich vylepšujeme aj technologický štandard.

V ubytovni Work&Home v Galante využívame slnečnú energiu, ktorú vďaka osadeným fotovoltickým panelom premieňame na energiu elektrickú.

Tešíme sa, že postupne zvyšujeme podiel zelenej obnoviteľnej energie na celkovej energetickej bilancii všetkých našich ubytovacích zariadení.

Nový 2-izbový apartmán v ubytovni v Galante

Pre vysoký záujem o dvojlôžkové izby sme pre našich klientov v Galante doplnili nové dvojizbové apartmány.

Kompletne zrekonštruované priestory o rozlohe cca 45 m poslúžia na pohodlné bývanie pre 2-4 osoby.

Apartmány disponujú okrem izieb aj vlastným sociálnym zariadením a kuchynským kútom so spotrebičmi.

Sivá vládne už aj novým kuchyniam

Len nedávno sme avízovali rekonštrukciu sociálnych zariadení na deviatom podlaží ubytovne Work&Home v Galante a už tu máme dokončenú rekonštrukciu ďalších zariadení v budove.

Tentokrát sme sa vrhli do kompletnej rekonštrukcie kuchýň na štvrtom a piatom podlaží.

Hrubá stavba ďalšej ubytovne v Devínskej Novej Vsi je hotová

Polyfunkčný objekt, ktorý staviame na Opletalovej ulici v susedstve našej ubytovne, je už celý pod strechou.

Aktuálne je dokončená uzavretá hrubá stavba a v najbližších dňoch začnú práce na rozvodoch zdravotechniky (vodoinštalácie, kanalizácie), vzduchotechniky, elektroinštalácie. 

Očakávanme, že prví klienti v nej budú môcť naše služby využiť na prelome februára / marca 2023. 

Zoznámte sa s najnovším prírastkom Work&Home v Nitre

Spoločnosť WH Holding víta nový prírastok vo svojej sieti ubytovní Work&Home. Po kúpe novej budovy tak svoje služby poskytuje už aj v krajskom meste Nitra.

Ubytovacie zariadenie je situované v pokojnej časti Nitra-Mlynárce, v bezprostrednej blízkosti priemyselného parku na Dolných Honoch a ponúka ubytovanie v moderných, zrekonštruovaných priestoroch s dôrazom na čistotu a profesionálny prístup personálu tak, ako je štandardom vo všetkých ubytovniach Work&Home.

Ubytovňa novej generácie už má prvé poschodie pod strechou

V Bratislave pri VW pribudne nová ubytovňa Work&Home. Polyfunkčný objekt vo výstavbe nadväzuje na našu zabehnutú ubytovňu na Opletalovej ulici.

Budova sa nachádza v lokalite s výbornou dopravnou dostupnosťou, neďaleko privádzača na diaľnicu D2 a D4 Bratislava – Praha. Budova je zároveň v pešej dostupnosti vlakovej stanice na trase Bratislava – Břeclav a Bratislava – Viedeň.

Pohodlné ubytovanie v dvojlôžkových izbách bude k dispozícii už začiatkom roka 2023.

 

Nové zariadenie pre netradičných hostí – Work&Home Galanta

V našej ubytovni Work&Home máme tak trochu netradičných hostí. K pracujúcim ubytovaným pribudli deti s ich matkami, ktoré u nás našli dočasné útočisko. Ich potrebám prispôsobujeme aj naše vybavenie.

Najnovšie sme vytvorili priestor o rozlohe 60 m², ktorý bude slúžiť ako detská herňa. Veríme, že deťom aj ich mamám spríjemníme čas, ktorý musia nedobrovoľne tráviť mimo svojich domovov.

Čo priniesol rok 2021 do našich ubytovní

Prajeme Vám pokojné prežitie vianočných a novoročných sviatkov, aby ste načerpali sily do ďalšieho roka. 

Ani v roku 2021 sme nelenili a opäť sme pre pohodlie svojich klientov čo – to vylepšili. 

Veď posúďte sami.

Work&Home Galanta ponúka firemné byty na prenájom  

Keďže nájsť vhodného kandidáta aj na nerobotnícke pozície je čoraz ťažšie, pozerajú sa firmy aj po vyššom štandarde ubytovania.

Pre jednotlivcov alebo bezdetné páry sú vhodné aj naše mezonetové apartmány v samostatnom – privátnom bloku ubytovne v Galante.

Väčšie rodiny, ktoré potrebujú viac miesta, preferujú skôr bývanie v podobe nájomných bytov.

Naše nájomné byty v Matuškove môžu firmy svojim zamestnancom poskytnúť napríklad ako benefit.

Vo Work&Home Galanta otvorili vynovené fitness centrum aj herňu s kalčetom

Keď sme pred rokom museli provizórne fitness centrum v našej ubytovni kvôli pandémii zatvoriť, poňali sme to ako výzvu. Vznikol tak čas na rekonštrukciu priestoru a jeho dovybavenie.

Priestory sme kompletne upravili a sprevádzkovali sme aj nové stroje. Na svoje si tak prídu aj slabšie polovičky, ktoré využívajú hlavne kardio stroje, rovnako však siláci, ktorým na rysovanie svalov poslúžia nové posilňovacie veže. Okrem posilňovne môžu naši klienti tráviť voľný čas aj v spoločenskej miestnosti, ktorú sme pre nich vybavili ping-pongovým stolom, kalčetom aj šípkami.

Ubytovňa v Galante v novom šate

Naše mezonetové apartmány v ubytovni v Galante už viac ako rok poskytujú pohodlné zázemie pre pracovníkov automobilky v Nitre a nás úprimne teší, že klienti naše služby využívajú dlhodobo.

Aby sme dokázali pokryť rastúci dopyt po nadštandardnom ubytovaní, zrekonštruovali sme v Galante izby na celom ďalšom poschodí.

Nové komfort izby v ubytovni na Opletalovej 100 v Bratislave

V poslednej dobe čoraz častejšie registrujeme dopyt zamestnávateľov po komfort izbách a keďže aktuálne kapacity komfort izieb v našej ubytovni sú dlhodobo obsadené, využili sme letné mesiace na rekonštrukciu ďalších izieb, ktorých ponuku si vám dovoľujeme dať do pozornosti.

Izby po rekonštrukcii sú vybavené komplet novým nábytkom a veríme, že ich benefity čoskoro využijú noví klienti.

Grilovacia sezóna vo Work&Home

Ak patríte medzi tie osoby, ktoré svoj čas radi obetujú príprave gurmánskych pokrmov, v ubytovniach WORK & HOME si prídete na svoje.

Nielenže sú v nich plne vybavené kuchyne, s príchodom teplejších dní majú ubytovaní hostia k dispozícii vonkajšie posedenie s grilmi.

Pracujte v Syncreone a bývajte pohodlne v zariadení Work&Home

Zamestnanci majú v Syncreone na výber dotované ubytovanie vo viacerých zariadeniach. Výhodnou ponukou je ubytovacie zariadenie Work&Home v centre okresného mesta Galanta, odkiaľ sa ubytovaní dostanú do priemyselného parku a závodu Syncreon priamou linkou MHD za necelých 30 minút.

V bezprostrednej blízkosti tohto ubytovacieho zariadenia sú všetky služby – nákupné centrum, potraviny, drogéria, lekáreň, banka, pošta, čerpacia stanica, kaviarne, reštaurácie, fitness, multifunkčné ihrisko, autobusová a vlaková stanica.

Bezkontaktné vstupné čipové karty

Dovoľujeme si Vás informovať, že na ubytovni Work&Home v Galante prechádzame na využívanie bezkontaktných kartových preukazov.

S platnosťou od 1.3.2021 bude ubytovanému povolený vstup do ubytovne len na základe platnej čipovej karty, ktorá mu umožní prejsť cez turniketový systém.

Nový bezdotykový systém s turniketom a termokamerou zabráni neoprávnenému vstupu pre neubytovaných hostí. Do ubytovne vpustí iba osoby, ktoré majú platný ubytovací preukaz.

Prenájom školiacich priestorov

Potrebujete preškoliť zamestnancov alebo obchodných partnerov? V rámci našich priestorov v Galante máme vytvorený školiaci priestor s kapacitou až 60 osôb.

Priestor bol hodnotený a vyhovuje požiadavkám RÚVZ v nadväznosti na COVID obmedzenia.

Máme know-how ako zorganizovať školenia tak, aby aj v súčasnej epidemiologickej situácii boli zabezpečené všetky protiepidemiologické opatrenia.

Rok 2020 v našich ubytovniach

Prajeme Vám pokojné prežitie vianočných a novoročných sviatkov, aby ste v zdraví prežili koniec tohto ťažkého roka a načerpali sily pre ten ďalší. 

Prinášame krátky prehľad toho, čo sme v roku 2020 na našich ubytovniach pre pohodlie hostí urobili. 

Výsledky celoplošného testovania

Dobrou vizitkou našej spoločnej práce je, že naše ubytovne neboli a nie sú ohniskami nákazy respiračného ochorenia COVID 19. Ku všetkým hrozbám sme pristupovali nadmieru zodpovedne a sme radi, že prijaté opatrenia sa vyplatili.

V tejto súvislosti patrí veľká vďaka našim kolegom, ktorí v ubytovni obetavo kontrolujú dodržiavanie zavedených opatrení, ako aj našim obchodným partnerom, ktorí opatreniami vo svojich prevádzkach chránia našich klientov aj na pracovisku.

Bezpečne na ubytovni aj v tejto dobe. Vieme ako na to

Nakoľko sa venujeme službám v oblasti poskytovania zamestnaneckého ubytovania, povinnosť prijať dostatočné opatrenia na zamedzenie šírenia respiračných chorôb sa dotkla aj nás. Nevyhnutnosť opatrení sme však prijali ako príležitosť pozrieť sa na zaužívané postupy inak a posunúť naše služby na vyššiu úroveň.

Kde bývať počas rekonštrukcie

Uvažujete, že by ste svoj terajší byt prerobili a chystáte sa na rozsiahlu rekonštrukciu? I keď si všetko plánujete vopred a harmonogram jednotlivých krokov máte vypracovaný do posledného detailu, naplánované termíny na papieri sa môžu so skutočnosťou poriadne líšiť. Ako z toho vykľučkovať a nestať sa na ceste za vysnívaním bývaním bezdomovcom? Máme pre vás dobrý tip. Ubytovňa Work & Home s kvalitnými službami vám poslúži ako prechodné ubytovanie.

Mezonetové apartmány v ubytovni? Prečo nie

Prednedávnom v ubytovni Work & Home pribudol celkom nový blok, ktorý ponúka možnosť nadštandardného ubytovania v mezonetových apartmánoch, resp. manželských izbách. Výhodou nových apartmánov je, že ako súčasť ubytovne môžu nájomcovia využívať všetok servis a služby, ktoré ubytovňa poskytuje. Na druhej strane, samostatný blok, v ktorom sú apartmány situované a kde majú nájomcovia prístup cez svoj vlastný samostatný výťah, poskytuje dostatok súkromia a pohodlia.

Čo sa firme oplatí viac – ubytovňa alebo privát pre zamestnancov?

Masová výstavba nových bytov vo veľkých mestách, ako aj situácia na realitnom trhu, inšpirovala mnohých ľudí k investovaniu do kúpy nehnuteľností so zámerom jej prenájmu. Z pohľadu lokality sa v poslednom čase rozrástol záujem o kúpu nehnuteľností v blízkosti veľkých zamestnávateľov, ktorí sídlia v okrajových častiach miest. Tieto byty a domy na prenájom sú alternatívou investície do drahých nehnuteľnosti v atraktívnych častiach v centre mesta.

8 dôvodov, prečo si ako prechodné bývanie zvoliť ubytovňu

Keď situácia na pracovnom trhu v rodnom meste nie je priaznivá, je na mieste vycestovať za prácou aj mimo domova. Mnoho firiem alebo pracovných agentúr zabezpečuje pre svojich zamestnancov ubytovanie, a preto je možné nastúpiť do novej práce hoci aj na druhej strane republiky prakticky ihneď. Čo však v prípade, ak zamestnávateľ takúto možnosť neponúka? Ako vyriešiť dochádzanie do práce? Ak sa nechcete trvalo presťahovať, jediným riešením je nájsť si prechodné bývanie a za prácou cestovať na tzv. „týždňovky“.

Výhody dlhodobej spolupráce s ubytovňou

Ak potrebujete zabezpečiť pre svojich zamestnancov ubytovanie, môžete urobiť rezerváciu prostredníctvom rezervačného formulára na webe veľmi jednoducho a rýchlo, bez akýchkoľvek zmlúv alebo kontraktov. Napriek tomu sú dôvody, kvôli ktorým sa firmám, personálnym agentúram a agentúram dočasného zamestnania, oplatí spolupracovať s ubytovňami dlhodobo. A nie je to len otázka garantovanej lepšej ceny za lôžko.

Ubytovňa v srdci galanty

Naša ubytovňa v Galante poskytuje ubytovanie pre zamestnancov pracujúcich v okolitých okresných a krajských mestách.

Vďaka nadštandardne dobrým autobusovým a vlakovým spojeniam sa rýchlo a pohodlne dostanete do Serede, Sládkovičova, Šale, Trnavy, Hlohovca alebo Nitry. Vlaková aj autobusová stanica sa nachádza v pešej dostupnosti od ubytovne Work & Home (do 200m) a výhodné spoje Vás dopravia na akúkoľvek dennú alebo nočnú smenu.

COVID-19 opatrenia

Aktualizácia k 14.4.2020: Na našich ubytovniach nebol zaznamenaný výskyt ochorenia COVID-19 ani podozrenie na nákazu u žiadneho ubytovaného.

Naša spoločnosť je vlastníkom viacerých ubytovní a je si vedomá svojej spoločenskej zodpovednosti. V rámci opatrení ohľadne situácie s „novým“ Koronavírusom COVID-19 sme sa pristúpili dočasne k opatreniam, ktoré maximalizujú bezpečnosť ubytovaných a zamestnancov.

NIekoľko poznámok k zamestnanosti

Work & Home Vám prináša sériu článkov a blogov o zaujímavých témach súvisiacich s ekonomikou, ľudskými zdrojmi a spoločenským dianím. Našimi blogmi sa snažíme pridať dodatočnú hodnotu pre našich klientov aj potenciálnych klientov, ale verejná prezentácia našich názorov nepredstavuje služby investičného alebo ekonomického poradenstva. 

V tejto časti sa budeme sústrediť na niektoré pozorovania z vývoja slovenskej ekonomiky v nadväznosti na zamestnanosť z obdobia 2012 až 2019.

Kríza je príležitosť na reformy

Keď pominie vlna solidarity a jednoty v spoločnosti otrasenej nečakaným a hlbokým prepadom hospodárstva a zmenami starého poriadku, môžeme očakávať výrazné sociálne pnutia.

Dôsledky hospodárskej recesie začnú sadať nerovnomerne na jednotlivé spoločenské vrstvy a môžu viesť k akcelerácii viacerých trendov z minulosti. Dá sa napríklad očakávať ďalšia vlna redistribúcie bohatstva smerom ku kapitálovo silným hráčom a akcelerácia globálneho trendu prehlbovania majetkových a príjmových rozdielov, zjavného už od 70.rokov minulého storočia a v podmienkach postkomunistických krajín prakticky od zavedenia kapitalizmu.

Adresa kancelárie

WH Holding, j.s.a.
Opletalova 6810/100
841 07 Bratislava 

Otváracie hodiny ubytovní

Pondelok – Piatok
7:00 – 19:00
GA: 0918 686 305
DNV: 0903 504 450
STU: 0910 562 449
NR: 0948 358 211

 

Email kancelária

WH Holding kontakt

Pondelok-Piatok
9:00 – 17:00 hod.
+421 903 858 534

+421 903 253 981