Do ponuky zaraďujeme nové dvojlôžkové izby a dvojspálňové apartmány s vlastným sociálnym zariadením a kuchyňou.

Kvalitné ubytovanie v ubytovni

Je nám potešením, že vám môžeme predstaviť nové dvojlôžkové izby a dvojspálňové apartmány s vlastnou kuchyňou. Reagujeme tak na zvyšujúce sa nároky našich klientov.

Ako nové izby a apartmány vyzerajú si môžete pozrieť vo fotogalérii nižšie.

Work&Home

Work&Home Work&Home

Work&Home

Work&Home

Work&Home

Pre koho je dvojizbový apartmán v ubytovni v(ý)hodný

  • Ľudia, ktorí uvažujú nad vlastným bývaním, avšak na svoje osamostatnenie nechcú čakať počas celej doby výstavby alebo nevyhnutnej rekonštrukcie ich nového bývania.
  • Aktívni ľudia, ktorí oceňujú blízkosť mesta a nechcú sa viazať na viac ako 3 mesiace.
  • Mladé páry, ktoré si chcú vyskúšať spoločné bývanie, oťukať sa v spoločnej domácnosti a neviazať sa niekoľkoročnými nájomnými zmluvami s potrebou úhrady kaucie vo výške nájomného za 1-3 mesiace.
  • Kolegovia alebo páry, ktoré dostali pracovné miesto v Bratislave a prechodné ubytovanie volia vzhľadom k tomu, že dochádzať z domu by bolo pre nich náročné.
  • Ľudia, ktorí sa nechcú natrvalo usadiť a pre ktorých ubytovanie v ubytovni s krátkou viazanosťou predstavuje slobodu a akési zadné vrátka, že v prípade neočakávanej životnej situácie môže prísť k rýchlej zmene.

Nech už patríte medzi ktorúkoľvek skupinu, môžeme vás uistiť, že ak sa rozhodnete pre bývanie v ubytovni Work & Home v Bratislave Devínskej Novej Vsi, čaká vás novučičký apartmán, kompletne vybavený novým nábytkom a ochotný personál ubytovne, ktorý je pripravený postarať sa o vaše pohodlie.

Work&Home

Work&Home