vyhody_dlhodobej_spoluprace

Ak potrebujete zabezpečiť pre svojich zamestnancov ubytovanie, môžete urobiť rezerváciu prostredníctvom rezervačného formulára na webe veľmi jednoducho a rýchlo, bez akýchkoľvek zmlúv alebo kontraktov. Napriek tomu sú dôvody, kvôli ktorým sa firmám, personálnym agentúram a agentúram dočasného zamestnania, oplatí spolupracovať s ubytovňami dlhodobo. A nie je to len otázka garantovanej lepšej ceny za lôžko.

Aké sú teda výhody dlhodobej spolupráce, ktoré pri jednorazových objednávkach rozhodne nezískate?

Úspora času vďaka eliminácii opakovaných činností

Hľadanie správneho obchodného partnera pre zabezpečenie ubytovania zamestnancov by sa dalo rozdeliť na viacero fáz. Ako prvé je potrebné zhodnotiť súčasné a očakávané potreby, definovať si požadované kapacity. Nasleduje výber vhodnej lokality a prieskum potenciálnych obchodných partnerov. Asi najnáročnejšou je posledná fáza – výber vhodného kandidáta a dojednanie zmluvných podmienok.

Na to, aby vám mohol potenciálny obchodný partner vytvoriť ponuku šitú na mieru, musí poznať fungovanie vašej spoločnosti, váš „pracovný cyklus“, špecifické požiadavky a očakávania. Je to celý súbor dielčích informácií, ktorým sa musí niekto z vášho tímu venovať. Administratívna náročnosť stojí nejaký čas. Absolvovať množstvo mailov, telefonátov a osobných stretnutí kvôli hľadaniu nového partnera s krátkym časovým odstupom a  vysvetľovať  veci opakovane je iba strata času. Pokiaľ si hneď v úvode stanovíte, že máte záujem o dlhodobú spoluprácu, stačí vám toto všetko absolvovať iba raz.

Dodržania zmluvných podmienok

Žiadny podnikateľ, ktorý má záujem o zodpovednú a dlhodobo udržateľnú spoluprácu, nebude svojvoľne porušovať dohodnuté podmienky a riskovať tak ukončenie zmluvného vzťahu. Je neprípustné, aby sa realita odlišovala od toho, čo je „na papieri“. Prevádzkovateľ ubytovne si je toho plne vedomý a pri dlhších kontraktoch je dokonca otvorenejší pristúpiť ku úpravám interiéru, dokúpeniu dodatočného inventáru do izieb, či iným veciam, ktoré povedú ku splneniu vašich očakávaní. Pri dlhodobej spolupráci sa z prevádzkovateľa ubytovne stáva spoľahlivý partner pre vás aj vašich ľudí. V konečnom dôsledku, potvrdiť to môžu aj referencie od zákazníkov, ktoré na webových stránkach ubytovní nájdete. Vo Work & Home máme stovky spokojných klientov z radov ubytovaných, agentúr a zamestnávateľov.

Garancia zazmluvnených lôžok v priaznivej cene

O robotnícke ubytovne je z dôvodu cestovania za prácou veľký záujem, obzvlášť, ak sú situované v blízkosti významných priemyselných centier alebo v lokalitách hlavných dopravných ťahov s veľmi dobrou dostupnosťou ku strategickým zamestnávateľom daného regiónu. Preto je pre firmu veľmi výhodné mať garantované lôžka. To sa priaznivo odrazí aj na jednotkovej cene, ktorá je konkurenčnejšia ako pri prenájme na krátke obdobie. Zároveň máte väčšiu flexibilitu v politike zrušenia časti ubytovania.

Spoľahlivý partner

Pri dlhodobej spolupráci máte záruku, že váš obchodný partner je oboznámený s vašou situáciou a potrebami, dokáže reagovať na vaše priania a dostanete to, čo potrebujete. Je prirodzené očakávať individuálny prístup a vysoký štandard kvality v kategórii zamestnaneckého ubytovania. Zvyčajne máte okrem NON STOP recepcie k dispozícii aj zodpovednú kontaktnú osobu, ktorá je na telefóne k dispozícii 24/7 a je akýmsi prostredníkom medzi vami a personálom ubytovne. Všetky problémy s prevádzkou, údržbou, prípadne náhlou poruchou tak máte vyriešené takmer ihneď.

A na záver už iba jedno osvedčené porekadlo: „Obuvník, drž sa svojho kopyta“. Nezačnete predsa študovať hru na klavír len preto, aby ste to naučili svoje dieťa. Nik z nás nemôže byť odborníkom na všetko. Sú veci, na ktoré je lepšie si zavolať špecialistov a venovať svoj čas „core“ biznisu. A ak nájdete spoľahlivého partnera na dlhodobú spoluprácu, dokážete ľahšie ignorovať reklamné triky firiem, ktoré nedokážu naplno pokryť vaše potreby. Takáto spolupráca vám pomôže zvládnuť aj nepredvídané obdobia, či citlivé výkyvy na trhu.