Naša ubytovňa v Galante poskytuje ubytovanie aj pre zamestnancov pracujúcich v okolitých okresných a krajských mestách. Vďaka nadštandardne dobrým autobusovým a vlakovým spojeniam sa rýchlo a pohodlne dostanete do Serede, Sládkovičova, Šale, Trnave, Hlohovca alebo Nitry. Vlaková aj autobusová stanica sa nachádza v pešej dostupnosti od ubytovne Work & Home (do 200m) a výhodné spoje Vás dopravia na akúkoľvek dennú alebo nočnú smenu. Spoločnosť Jaguar Landrover pre svojich zamestnancov aj zamestnancov dodávateľských firiem zabezpečuje pohodlnú autobusovú linku priamo z našej ubytovne do priemyselného parku v Lužiankach pri Nitre. Rovnakým spôsobom vieme zabezpečiť dopravu do prevádzkových závodov spoločností Plastic Omnium, Bekaert alebo Faurecia v Hlohovci.

Výhodou ubytovania vo Work & Home Galanta je blízkosť centra a rozsiahla ponuka nákupných a stravovacích možností. Predovšetkým však zázemie veľkej ubytovne, kde všetky služby a potreby máte doslova na skok, je dôvodom prečo je ubytovanie vo Work & Home tak vyhľadávané. V skutočnosti väčšina našich ubytovaných hostí do svojej práce dochádza do vzdialenejších priemyselných závodov. Ponuka ubytovania v Nitre, Trnave alebo Hlohovci je napriek vyššej cene mnohokrát menej kvalitná, na okraji mesta alebo bez adekvátnej infraštruktúry a ponuky služieb.

Často sa stáva, že naši klienti predtým precestovali oveľa viac času mestskou hromadnou dopravou napriek tomu, že bývali napríklad na okraji Trnavy. Mnohým nevyhovuje ani kultúra satelitných ubytovní uprostred priemyselnej zástavby alebo na okraji krajských miest. Z našich interných prieskumov realizovaných na vzorke ubytovaných v našich ubytovniach síce vyplýva, že blízkosť k práci je veľmi dôležitá (na štvorstupňovej škále) až pre 57% ubytovaných, ale až pre 72% ubytovaných je veľmi dôležitý menší počet ľudí na izbe, pre 71% blízkosť a rozsah nákupných možností a 59% sa vyjadrilo, že kvalita vybavenia spoločných priestorov ako sú kuchynky alebo práčovňa sú takisto veľmi dôležité. Naši hostia v Galante chápu, že blízkosť práce pre nich nezohráva až tak dôležitú úlohu, pokiaľ ich presvedčí kvalita iných ukazovateľov, čo je vízia, ktorej vo Work & Home podriaďujeme naše úsilie. Vo Work & Home sa snažíme ísť inou cestou ako bežné ubytovne. Vybudovať atmosféru domova pre ľudí, ktorí svoje skutočné domovy opúšťajú v nádeji za lepšie platenou a zaujimavejšou prácou.

Aj v iných našich lokalitách sa blízkosť k práci umiestnila zhodne až na štvrtom mieste medzi inými vlastnosťami, ktoré by ubytovňa mala mať. Naše prieskumy aj skúsenosti nám potvrdzujú, že pre mnohých zamestnancov sú práve dôstojné podmienky bývania, bezpečnosť a kvalita služieb tá najdôležitejšia hodnota. Preto, ak chcete vyskúšať prácu v Jaguár Landrover, Amazone alebo Bekaerte, nemusíte bývať v Nitre, Trnave alebo Hlohovci. Jednoducho nasadnete na autobus a v Trnave ste za 25 minút alebo v Nitre za 30 minút. Zjednodušením života na ubytovni a obstarávaním základných potrieb ušetríte oveľa viac času a pritom bývate v centre krásneho okresného mesta, akým Galanta nepochybne je, v spoločnosti ľudí, ktorým na Vás a kvalite ubytovania jednoducho záleží.

Rezervačný formulár Galanta

Po vyplnení Vašich údajov Vám formulár vyráta predbežnú cenu za ubytovanie