Do ponuky zaraďujeme nové dvojspálňové apartmány s vlastným sociálnym zariadením a kuchyňou.

Kvalitné ubytovanie v ubytovni

Pre vysoký záujem o dvojlôžkové izby sme pre našich klientov doplnili nové dvojizbové apartmány. Kompletne zrekonštruované priestory o rozlohe cca 45 m poslúžia na pohodlné bývanie pre 2-4 osoby. Apartmány disponujú okrem izieb aj vlastným sociálnym zariadením a kuchynským kútom so spotrebičmi.

Ako sa nám rekonštrukcia a zariadenie podarilo si môžete pozrieť vo fotogalérii nižšie.

Ubytovanie Work&Home

Pre koho je dvojizbový apartmán v ubytovni v(ý)hodný

  • Ľudia, ktorí uvažujú nad vlastným bývaním, avšak na svoje osamostatnenie nechcú čakať počas celej doby výstavby alebo nevyhnutnej rekonštrukcie ich nového bývania.
  • Aktívni ľudia, ktorí oceňujú blízkosť mesta a nechcú sa viazať na viac ako 3 mesiace.
  • Mladé páry, ktoré si chcú vyskúšať spoločné bývanie, oťukať sa v spoločnej domácnosti a neviazať sa niekoľkoročnými nájomnými zmluvami s potrebou úhrady kaucie vo výške nájomného za 1-3 mesiace.
  • Kolegovia alebo páry, ktoré dostali pracovné miesto v Galante či okolitých mestách a prechodné ubytovanie volia vzhľadom k tomu, že dochádzať z domu by bolo pre nich náročné.
  • Ľudia, ktorí sa nechcú natrvalo usadiť a pre ktorých ubytovanie v ubytovni s krátkou viazanosťou predstavuje slobodu a akési zadné vrátka, že v prípade neočakávanej životnej situácie môže prísť k rýchlej zmene.

Nech už patríte medzi ktorúkoľvek skupinu, môžeme vás uistiť, že ak sa rozhodnete pre bývanie v ubytovni Work & Home v Galante, čaká vás novučičký apartmán, kompletne vybavený novým nábytkom a ochotný personál ubytovne, ktorý je pripravený postarať sa o vaše pohodlie.

Ubytovanie Work&Home

Ubytovanie Work&Home

Ubytovanie Work&Home

Ubytovanie Work&Home

Ubytovanie Work&Home

Ubytovanie Work&Home

Ubytovanie Work&Home

Rezervačný formulár Galanta

Po vyplnení Vašich údajov Vám formulár vyráta predbežnú cenu za ubytovanie