Prednedávnom v ubytovni Work & Home pribudli celkom nové ubytovacie kapacity. Privátny samostatný blok ponúka možnosť nadštandardného ubytovania v mezonetových apartmánoch, ktoré cenovo významne konkurujú dvojlôžkovým izbám situovaným v hlavnej časti budovy.

Kvalitné ubytovanie v ubytovni

Keď sa povie slovo „ubytovňa“, mnoho z nás si predstaví polo rozpadajúcu budovu plnú kreatívnych výtvorov na stenách. Vybavenie tvorí nábytok, ktorý je pozbieraný z miest, kde už viac – menej zavadzal. O pozitívnom estetickom zážitku sa nedá vonkoncom hovoriť. A to nehovorím o prípadoch, keď je ubytovňa umiestnená v pochybných štvrtiach a jej okolie častokrát tvoria nevzhľadné skelety budov.

Keď sa však povie Ubytovňa WORK & HOME v Galante, je to niečo celkom iné. Deväť poschodová budova prešla rozsiahlou rekonštrukciou spoločných priestorov aj izieb. Ponúka ubytovanie s dôrazom na čistotu a profesionálny prístup personálu. Záujemcom sú k dispozícií spoločenské priestory, plne automatizovaná práčovňa, malé fitness centrum, automaty s občerstvením a nepretržitá recepcia. 2-3 lôžkové izby sú zariadené funkčne a príjemne, bunkovým spôsobom so samostatnou toaletou oddelenou od kúpeľne. Každá bunka má k dispozícií veľkoobjemovú chladničku s mrazničkou, plne zariadené spoločné kuchyne so sedením a TV sú k dispozícií vždy na poschodí.

 Ubytovna_WorkHome_Galanta_Mezonet

Prenesieme vás na inú úroveň

Prednedávnom v ubytovni Work & Home pribudol celkom nový blok, ktorý ponúka možnosť nadštandardného ubytovania v mezonetových apartmánoch, resp. manželských izbách. Výhodou nových apartmánov je, že ako súčasť ubytovne môžu nájomcovia využívať všetok servis a služby, ktoré ubytovňa poskytuje. Na druhej strane, samostatný blok, v ktorom sú apartmány situované a kde majú nájomcovia prístup cez svoj vlastný samostatný výťah, poskytuje dostatok súkromia a pohodlia.

Iste, mezonet nie je pre každého, nakoľko základnou charakteristikou takéhoto priestoru je to, že sa rozkladá na najmenej dvoch podlažiach. Pre osoby s určitými zdravotnými problémami to teda v žiadnom prípade vhodné nie je. Naopak, pre tých ostatných poskytuje mezonet priestor, ktorý môžu nájomníci využiť podľa vlastného uváženia. Optimálne je riešenie spoločenského priestoru v spodnej časti a priestoru na oddych v hornom podlaží. V takomto duchu boli zariadené  aj mezonety v Galante.

Ubytovna_WorkHome_Mezonet

 

Vysoké okná a stropy zabezpečujú dostatočnú vzdušnosť

Mezonetom dominuje schodisko z masívneho dreva, ktoré je vkusným doplnkom vybavenia apartmánu. Celý interiér je krásne presvetlený a vzdušný, pričom v prípade potreby ochranu pred slnkom zabezpečí tieniaca technika na oknách. V hornej časti sa nachádza spacia časť s pohodlnými lôžkami a príručnými stolíkmi na všetko podstatné, bez čoho si čas pred spaním a tesne po zobudení nevieme predstaviť. Spodná časť je venované aktívnej činnosti a toto členenie zabezpečuje, že večerné sledovanie TV alebo čítanie pri zasvietenom svetle neobmedzuje druhú osobu, ktorá by chcela spať.

Ubytovna_WorkHome_Galanta_mezonety

 

Pre koho je mezonetový apartmán v ubytovni v(ý)hodný

  • Ľudia, ktorí uvažujú nad vlastným bývaním, avšak na svoje osamostatnenie nechcú čakať počas celej doby výstavby alebo nevyhnutnej rekonštrukcie ich nového bývania.
  • Aktívni ľudia, ktorí oceňujú blízkosť mesta a nechcú sa viazať.
  • Mladé páry, ktoré si chcú vyskúšať spoločné bývanie, oťukať sa v spoločnej domácnosti a neviazať sa niekoľkoročnými nájomnými zmluvami s potrebou úhrady kaucie vo výške nájomného za 1-3 mesiace.
  • Kolegovia alebo páry, ktoré dostali pracovné miesto v Galante či okolitých mestách a prechodné ubytovanie volia vzhľadom k tomu, že dochádzať z domu by bolo pre nich náročné.
  • Ľudia, ktorí sa nechcú natrvalo usadiť a pre ktorých ubytovanie v ubytovni s mesačnou viazanosťou predstavuje slobodu a akési zadné vrátka, že v prípade neočakávanej životnej situácie môže prísť k rýchlej zmene.

Nech už patríte medzi ktorúkoľvek skupinu, môžeme vás uistiť, že ak sa rozhodnete pre bývanie v ubytovni Work & Home v Galante, čaká vás novučičký apartmán, kompletne vybavený novým nábytkom a ochotný personál ubytovne, ktorý je pripravený postarať sa o vaše pohodlie.

Rezervačný formulár Galanta

Po vyplnení Vašich údajov Vám formulár vyráta predbežnú cenu za ubytovanie