Keď sme pred rokom museli provizórne fitness centrum v našej ubytovni kvôli pandémii zatvoriť, poňali sme to ako príležitosť priestor vylepšiť. Vznikol tak čas na rekonštrukciu priestoru a jeho dovybavenie.

Ubytovna_WorkHome

Práce sme sa nezľakli

Priestory v suteréne, ktoré pre účely fitness centra slúžili, boli dosť opotrebované, a tak bolo potrebné ich kompletne zrekonštruovať. Sami sme nevedeli, či naše nadšenie pre šport aj samotné nasadenie pri opravách priestorov budú niekým ocenené. Úpravu priestorov sme úspešne dokončili a prišiel čas ich zariaďovať.

Iste to poznáte, keď si cez e-shop objednáte tovar a v dodacích podmienkach je uvedené, že “DORUČUJEME ZA PRVĚ ZAMYKATEĽNÉ DVERE”. Tak naše nové posilňovacie veže, 20 a viac kg vážiace kotúče, lavičky, kardiostroje doručili aj nám. Vstupná hala ubytovne sa tak nevábne zaplnila kartónovými krabicami a my sme sa popri práci snažili zohnať niekoho, kto by ku nám prišiel a všetky stroje prešťahoval a zmontoval.

Ruku k dielu priložili aj ubytovaní hostia

Po zhruba týždňovom obzeraní kartónov to štyria naši ubytovaní klienti už nevydržali a na recepcii sa dopytovali, kedy už bude to fitness centrum v prevádzke. Pohotová kolegyňa im položatom odpovedala, že keď si to tam prenesú a poskladajú. Na jej aj naše prekvapenie túto výzvu zobrali vážne a dobrovoľne nám pomohli stroje do fitness centra preniesť a zmontovať ich.

Na svoje si v novom fitness teraz prídu všetci. Slabšie polovičky, ktoré využívajú hlavne kardio stroje, aj siláci, ktorým na rysovanie svalov poslúžia nové posilňovacie veže. A okrem posilňovne môžu svoj voľný čas tráviť aj v spoločenskej miestnosti. Herňu sme pre nich vybavili ping-pongovými stolmi, kalčetom aj šípkami.

Ubytovna_WorkHome

Veríme, že aj takýmto spôsobom prispejeme našim hosťom k uvoľneniu po namáhavom pracovnom dni a staneme sa pre nich príjemným dočasným domovom.

Pri poskytovaní služieb vo Work&Home sa snažíme hosťom ponúknuť viac ako iba strechu nad hlavou. Uvedomujeme si, že i keď nie sme 4* hotel, môžeme svojim prístupom a službami ponúknuť oveľa viac, ako sa od ubytovne vyžaduje.

Ak ste mali možnosť naše služby využiť, budeme sa tešiť každej referencii, ktorú nám na facebook stránke alebo googli zanecháte. Vaše pochvaly sú pre nás odmenou za našu prácu a upozornenie na nedostatky nás zase nasmeruje k zlepšovaniu toho, čo robíme.

Ubytovna_WorkHome

Ubytovna_WorkHome

Ubytovna_WorkHome

Ubytovna_WorkHome