Kým v Amerike je bežné, že si ľudia kvôli práci hľadajú bývanie v iných častiach mesta alebo sa za prácou sťahujú do úplne iných okresov, či dokonca štátov, na Slovensku je to opačne. Ľudia sú skôr ochotní zmeniť pracovnú oblasť a zostať „doma“, ako sa za novou prácou presťahovať do inej lokality mimo svojho rodiska.

Prijateľným kompromisom, ako pracovať v inom kúte Slovenska a zároveň zostať bývať doma, je chodiť pracovať na týždňovky a využívať pritom zamestnanecké ubytovanie, ktoré dnes mnohé výrobné a logistické firmy pre svojich zamestnancov zabezpečujú. Dobrým príkladom takéhoto zamestnávateľa je firma Syncreon Slovakia v priemyselnom parku pri Nitre.

Významný subdodávateľ v automotive priemysle

Spoločnosť Syncreon, ktorá na Slovensku začala v roku 2017 jedinečnú spoluprácu s Jaguar Landrover Slovakia, je dodávateľom logistických a inžinierskych riešení v oblasti automobilového a elektrotechnického priemyslu. Zamestnancom ponúka prácu na dobu neurčitú na pracovných pozíciách vo výrobe. Voľné sú pracovné pozície: skladový operátor, vodič vysokozdvižného vozíka, kontrolór logistiky, skladový administrátor, tím líder či supervízor prevádzky.

Významný subdodávateľ v automotive priemysle sa o zamestnancov stará aj mimo areálu svojho závodu. Okrem zabezpečenej dopravy do/z práce majú pracovníci Syncreonu na výber ubytovanie vo viacerých zariadeniach, pričom toto ubytovanie je zamestnávateľom dotované. Pri výbere ubytovania si príde na svoje každý – ubytovanie v Nitre, ubytovanie v centre mesta, bývanie v blízkosti športovísk a priestoru na voľnočasové aktivity, v okrajovej časti…. Výhodnou ponukou je ubytovacie zariadenie Work&Home, ktoré je priamo v centre okresného mesta Galanta, vzdialeného len 30 minút jazdy priamou linkou do priemyselného parku, kde sídli závod Syncreon.

Work&Home relax po práci

V bezprostrednej blízkosti tohto ubytovacieho zariadenia sú všetky služby – nákupné centrum, potraviny, drogéria, lekáreň, banka, pošta, čerpacia stanica, kaviarne, reštaurácie, fitness, multifunkčné ihrisko, autobusová a vlaková stanica.

Jednoduchá dostupnosť do práce, výborná poloha ubytovacieho zariadenia z pohľadu občianskej vybavenosti, široká ponuka služieb samotnej ubytovne a moderné vybavenie sú benefity, ktoré radia Work&Home medzi topky v kategórii zamestnaneckého ubytovania. Pre zahraničných pracovníkov, ktorí prišli pracovať do Syncreonu je to príjemný dočasný „domov“ a pre Slovákov dochádzajúcich za prácou „na týždňovky“ zase výhodné a pohodlné miesto na relax po práci a pre načerpanie síl do nového dňa.

Práca v syncreon - ubytovanie vo Work&Home

Vo svojich prevádzkach na všetkých kontinentoch zamestnáva Syncreon celkovo 15.000 zamestnancov, z toho 18 % pracuje v nitrianskom priemyselnom parku. 79% zamestnancov pochádza z Nitrianskeho kraja a podiel zahraničných zamestnancov na celkovej zamestnanosti tvorí 11 %.

 

Rezervačný formulár Galanta

Po vyplnení Vašich údajov Vám formulár vyráta predbežnú cenu za ubytovanie