Galanta je menšie okresné mesto, ktoré však ponúka veľa pracovných príležtostí či už priamo v meste alebo v neďalekom Gáni, Mostovej, Sládkovičove, či Seredi.

Pre obsadenie voľných pracovných pozícií musia firmy často “loviť” pracovníkov aj z väčšej vzdialenosti, a tak naše služby v ubytovni Work&Home pre svojich operátorov, skladníkov či iných pracovníkov už využívajú.

Ubytovanie_Work&Home

Keďže nájsť vhodného kandidáta aj na nerobotnícke pozície je čoraz ťažšie, pozerajú sa aj po vyššom štandarde ubytovania. Pre jednotlivcov alebo bezdetné páry sú vhodné naše mezonetové apartmány v samostatnom – privátnom bloku ubytovne. Väčšie rodiny však potrebujú viac miesta a teda využijú bývanie skôr v podobe nájomných bytov. Naše nájomné byty môžu firmy svojim zamestnancom poskytnúť napríklad ako benefit.

Ubytovanie_WorkHome

Byty sa nachádzajú v nízkopodlažnom bytovom dome v obci Matuškovo. Celý bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou a byty boli zariadené novým nábytkom. Na prenájom je v ponuke celkovo 11 bytových jednotiek, ktoré pozostávajú z dvojizbových a trojizbových bytov.

Pri zariaďovaní sme sa vžili do potrieb budúcich nájomcov a dali sme si záležať na každom detaile. Veď posúďte sami.

Ubytovanie Work&Home

Ubytovanie Work&Home

Ubytovanie Work&Home

Ubytovanie Work&Home