Ubytovňa s kvalitnými službami ako prechodné ubytovanie

Uvažujete, že by ste svoj terajší byt prerobili a chystáte sa na rozsiahlu rekonštrukciu? Alebo chcete svojmu starému bytu dať definitívne zbohom, predať ho a presťahovať sa do niečoho nového? I keď si v oboch prípadoch všetko plánujete vopred a harmonogram jednotlivých krokov máte vypracovaný do posledného detailu, naplánované termíny na papieri sa môžu so skutočnosťou poriadne líšiť.

Ako z toho vykľučkovať a nestať sa na ceste za vysnívaním bývaním bezdomovcom? Máme pre vás tip na dobrú ubytovňu, ktorú môžete využiť počas rekonštrukcie alebo pri nesúlade termínov predaja a kúpy bytu alebo domu ako prechodné ubytovanie.

To, že dnes sú k dispozícii také ubytovne, ktoré spĺňajú vysoký štandard a do vrecka by strčili aj niektoré západoeurópske dvojhviezdičkové turistické hotely, vám potvrdí nasledujúci článok. Navyše, dĺžku ubytovania na ubytovni si zvolíte na presne takú dobu, ako potrebujete a nemusíte platiť žiadne kaucie.

Ubytovna_WorkHome

O vaše pohodlie je postarané

Ubytovňa Work & Home v Galante prešla nedávno rekonštrukciou a na deviatich podlažiach poskytuje ubytovanie v 170 izbách. Pri vstupe do budovy vás privíta príjemný lobby priestor a recepcia, ktorá je k dispozícii 24/7. Na chvíľu sa tak cítite, ako by ste vkročili do bytového domu s vlastným vrátnikom, ktorý je bežný iba v prémiových bytových projektoch. Jednotlivé poschodia pozostávajú z buniek, ktoré sú tvorené vstupnou predsieňou, samostatnou toaletou, kúpeľňou a dvomi priestrannými izbami. Nachádzajú sa tu aj veľkorysé chladničky s mrazničkou, ktoré poskytujú dostatok priestoru na skladovanie potravín. Potraviny a všetky veci dennej potreby si viete nakúpiť v obchodnom dome TESCO, ktorý je hneď vedľa ubytovne. Vaše bezproblémové „zásobovanie“ je tak iba na skok. Okrem nákupného centra TESCO je v bezprostrednej blízkosti ubytovne viacero zariadení rýchleho občerstvenia – bagetéria, kebab, pizza… Keďže je ubytovňa takmer v srdci Galanty, ďalšie možnosti sú v pešej dostupnosti.

Pokiaľ ste gurmán a rád si jedlo pripravujete sám, vaše kulinárske schopnosti môžete naplno využiť v moderných priestranných kuchyniach, ktoré sú v ubytovni na každom poschodí a poskytujú pre ubytovaných aj zdieľanú spoločenskú zónu s veľkoformátovým TV.

Kuchyna_Ubytovna_WorkHome

 

Rozhodnite si, či chcete štandard alebo komfort

Čo sa týka samotných izieb, tie poskytujú všetko, čo pre svoje bývanie na dva, tri či dvanásť mesiacov potrebujete. V priestranných skriniach je dostatok úložných priestorov, police na stene slúžia na „rýchle“ odkladanie vecí, nočný stolík s nočnou lampou zase pojme mobil, knihu aj pohár kamilkového čaju. Pre stravovanie v súkromí dobre poslúži stôl so stoličkami, ktorý je dosť veľký napríklad aj na hranie spoločenských hier. Takéto vybavenie vie pre účely dočasného bývania dostatočne poslúžiť aj v prípade, ak ste rodina s dvomi – tromi deťmi.

Ubytovna_WorkHome

Z pohľadu vybavenia izieb je na vás, akú úroveň si želáte. Sami sa rozhodujete, či chcete základný štandard alebo si priplatíte za komfort. Základnú ponuku tvoria trojlôžkové izby, ktoré sú najlacnejšie. O niečo drahšie sú dvojlôžkové izby, ktorým však cenovo významne konkurujú nové komfortné dvojlôžkové apartmány. Ide vlastne o mezonety, ktoré sú rozdelené na tzv. dennú a nočnú časť a poskytujú naozaj kvalitné zázemie pre načerpanie nových síl.

Ubytovna_WorkHome_Mezonet

 

Príďte a presvedčíte sa sami

Ak vás ani doterajší popis nepresvedčil o kvalite ubytovania v tejto ubytovni, máme pre vás ešte niekoľko „vychytávok“. O vaše čisté oblečenie sa postará plne automatizovaná práčovňa s pračkami a sušičkami, ktorá je vám plne k dispozícii priamo v ubytovni. Nabrať „kondičku“ môžete vo fitness centre a voľný čas počas pekných slnečných dní zase tráviť v oplotenom areáli ubytovne, kde je priestor aj na loptové hry a možnosť grilovania a posedenia v novovybudovaných altánkoch.

A na záver jedna čerešnička na pomyselnej torte ubytovne Work & Home – pokiaľ nie ste motorizovaný, vlaková a autobusová stanica sú do 5 minút pešej chôdze od ubytovne. Pre tých motorizovaných je k dispozícii súkromné parkovisko sledované kamerovým systémom.

 

Rezervačný formulár Galanta

Po vyplnení Vašich údajov Vám formulár vyráta predbežnú cenu za ubytovanie